O nás - příběh Rohlíku v párku

Každý z nás se někdy přeřekne. A když k tomu dojde, často je výsledek legrační. Někdy se z překlepu stane používaný pojem. To se stalo i nám. Pojem rohlík v párku, jsme používali mezi sebou často. A to nás dovedlo k zamyšlení, zda by bylo vůbec možné něco takového vyrobit.

V domácích podmínkách jsme tedy zkusili Rohlík v párku vyrobit a po několika pokusech jsme zjistili, že je to velmi obtížné, avšak ne nemožné.

Rohlík v párku
A tak jsme se na jaře 2020 rozhodli založit značku Rohlík v párku® a s nadšením se pustili do hledání možností, jak Rohlík v párku vyrábět a jak ho dostat k lidem. Ukázalo se, že vyrobit dutý párek, tzn. vysoce kvalitní uzeninu s vysokým podílem masa bude oříšek. A s tím samozřejmě nutnost vyrábět chutný, kvalitní rohlík na míru.
Barojka

Nakonec se na nás usmálo štěstí a našli jsme poctivé řemeslníky, díky nimž se Rohlík v párku stal opravdu realitou.
Namíchali jsme originální recepturu, vymysleli zařízení na výrobu, a s pomocí vyhlášeného řeznictví Janus vytvořili zcela výjimečnou dutou uzeninu, která je nejen vysoce kvalitní (více než 90% masa), ale taky skvěle chutná. A tak vznikla Barojka.

V tu chvíli jsme slavili poloviční úspěch. A tak přišel na řadu rohlík. Po nekonečném oslovování pekáren jsme nakonec našli řemeslnou pekárnu Pekaři a spol., jejímž pekařům, se náš nápad zalíbil a byli natolik šikovní, že dokázali vyrobit přesně takový rohlík, jaký jsme chtěli – náš vícezrnný rohlík. Povedlo se. Náš výrobek je kompletní. A kde Rohlík v párku můžete už dnes ochutnat?

rohlíček na míru
Rohlík v párku
V tuto chvíli jsme na těchto několika místech. A zároveň pracujeme na tom, aby jste Rohlík v párku® mohli ochutnat i ve vašem okolí. Pokud máte tip na stánek, hospodu, restauraci nebo jiné místo, kde byste Rohlík v párku, chtěli – dejte nám o tom, prosím, vědět.

Děkujeme všem, kteří spolu s námi tvoří Rohlík v párku®. A těšíme se na všechny, kdo se stanou našimi partnery, díky kterým si  budete moci

Rohlík v párkunekonečnou lahodu vychutnat na každém místě naší země.

Petr Bajda & Zdeněk Roj
Kamarádi, byznys partneři s odvahou

Rohlík v párku s.r.o.


info@rohlikvparku.cz
business@rohlikvparku.cz